O nás

O nás

Proč si vybrat DAIKIN? Postaráme se o naše zákazníky a zajistíme jim maximální pohodlí pro to, aby se mohli plně zaměřit na své pracovní i osobní životy. K našim závazkům patří zaměření se na technologickou dokonalost a důraz na design, jakož i nejvyšší standardy kvality, aby naši zákazníci mohli získat důvěru a spolehnout se na námi dodávaný komfort.

 

Náš slib věnovaný planetě je pro nás zásadní. Naše výrobky jsou nejúspornější z pohledu nízké spotřeby energie a budeme pokračovat v inovacích, abychom dále snížili vliv, vytápění, větrání, klimatizování a chlazení na životní prostředí.

Udržujeme si naše vedoucí postavení v oboru, protože odborné znalosti našich specialistů ve všech tržních sektorech kombinované s více než devadesátiletými zkušenostmi nám umožňují poskytovat vysokou přidanou hodnotu. Je pro nás důležité pracovat na dlouhodobých vztazích založených na spolehlivosti, respektu a důvěryhodnosti. Slibujeme, že nepřestaneme myslet na budoucnost a postavíme se čelem výzvám i příležitostem pro vyvinutí ještě lepších řešení.

 

Proč se rozhodnout pro program Home comfort expert?

Devadesátiletá historie nám umožňuje poskytovat přidanou hodnotu v rámci dlouhodobých vztahů na základě spolehlivosti, respektu a důvěryhodnosti. Proto si naše partnery programu Home Comfort Expert pečlivě vybíráme, abychom zajistili maximální úroveň služeb a podpory koncovému uživateli. Díky zvláštní podpoře a školením poskytovaných společností Daikin jsou odborníci zapojeni do programu Home Comfort Expert tou nejlepší volbou a jsou připraveni vám poskytnout exkluzivní služby, profesionální pomoc a ještě atraktivnější nabídky, než jiní pravidelní prodejci. Proto nemějte obavy, jste na nejlepším možném místě, pokud jde o výběr dokonalého tepelného čerpadla.

Kontaktujte nás

nebo navštivte náš showroom

  • info@vytopto.cz
  • +420 725 310 000
Kontaktovat
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz